Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Бетонна півсфера (купити)

Аварійні ситуації за участю автотранспорту та пішоходів - явище досить часте і для мегаполісів, і для невеликих міст. Головна причина аварій - неуважність. При чому це стосується як водіїв, так і перехожих. Автолюбителі і пішоходи не помічають один одного або не звертають увагу на дорожню розмітку. Рішенням даної проблеми буде встановлення бетонних півсфер, купити які можна у підприємств, що займаються виробництвом бетонних конструкцій.

Огорожа з півсфер чітко розділяє територію вулиці на пішохідну зону і автомобільну. Таким чином транспорт не зазіхатиме на непередбачене для нього простір, і перехожі зможуть відчувати себе в безпеці. Бетонні півсфери купити рекомендується для обмеження території міської площі, скверу, стоянки, майданчиків перед школою, дитсадком, торговим центром. Не помітити цю конструкцію досить складно. Тому можна вважати її дієвим методом запобігання травмування та загибелі людей.

Бетонна півсфера, купити яку можна недорого, цінна ще тим, що виглядає досить естетично і навіть в якійсь мірі оригінально. Вона не зіпсує візуальну картинку вулиці. А, можливо, навіть привнесе в неї якусь особливу нотку. Бетонна півсфера, купити яку іноді не вирішуються через острах, що вона не зможе вписатися в задуманий архітектором проект, дуже добре піддається декоруванню. Потрібно тільки включити фантазію і озброїтися лакофарбовими матеріалами. Півсфери уздовж доріжки біля дитячого садка можна перетворити на величезних сонечок. Такий прийом, безсумнівно приведе дітлахів у захват.

Бетонна півсфера, купити яку можна у безпосереднього виробника «ІНТЕХТРАНС», роками зможе бездоганно виконувати свої функції, не вимагаючи ніяких витрат на обслуговування.

Невибагливість у догляді і довговічність - це головні достоїнства бетонних півсфер, купити які можна в нашій компанії. За рахунок сферичної поверхні на півсферах не скупчується вода і бруд. Таким конструкціям не страшні ні мороз, ні вітер, ні дощ.

Бетонна півсфера купити