Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Паркувальні бар'єри

Паркування автомобіля у великому місті часто стає великою проблемою для автомобілістів. Адже автотранспорту в місті дуже багато і часто звичне місце, яке призначене для того чи іншого автомобіля або зовсім не призначене для паркування, займає зовсім інший транспортний засіб. Незручності з пошуком паркувального місця забирають велику кількість часу і сил. Тому сьогодні все частіше на паркувальних місцях можна побачити спеціальні паркувальні бар'єри, завдяки яким можна виключити паркування автомобілів у недозволеному для них місці.

Паркувальні бар'єри - це досить прості пристосування. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, але призначення таких виробів не змінюється. Паркувальні бар'єри також в деяких місцях можуть використовувати для запобігання проїзду транспортних засобів на певні території.
Паркувальні бар'єри допомагають зробити парковку автотранспорту більш організованою. У великому місті без таких виробів просто неможливо обійтися. Тому виготовлення таких бар'єрів є досить затребуваною послугою.

Якщо Вам потрібні надійні і практичні паркувальні бар'єри, то Вам варто звернутися в компанію «Інтехтранс-2».

Наші фахівці зможуть запропонувати Вам самі якісні та недорогі паркувальні бар'єри, вартість яких стане для Вас приємним сюрпризом. Ми зможемо в найкоротші терміни виготовити для Вас потрібну Вам кількість бар'єрів, які допоможуть зробити процес паркування автомобілів на певній території більш систематизованим і організованим. Звертайтеся.

Паркувальні бар'єри