Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Парапет для паркану

Парапет для паркануПаркан служить для захисту особистої території, прибудинкової ділянки від сторонніх очей і посягання. Тому побачити навколо того чи іншого будинку надійний кам'яний паркан - справа не дивовижна. Однак, ми не завжди пам'ятаємо про те, що і паркани, в свою чергу, потребують захисту. Основними їх ворогами є атмосферні явища: опади, перепад температур, обмерзання та інше. Все це призводить до того, що на паркані з'являються тріщини та іншого роду ушкодження. Вирішити ці проблеми покликаний парапет для паркану. Це пристосування, яке монтується на верхню частину конструкції.
Сьогодні парапети виробляють з різних матеріалів. Одним з найбільш затребуваних видів є парапет для паркану з бетону. Бетон - міцний і стійкий до зовнішніх впливів матеріал з тривалим терміном служби. Тому вибираючи парапет з бетону, Ви, безсумнівно, робите вибір на користь надійності та довговічності.
Придбати парапет для паркану можна за різною вартістю. Ціна залежить від марки використовуваного бетону, розмірів, виробника. Віддавати перевагу доцільно виробам високої якості, так як тільки вони можуть гарантувати ефективність експлуатації.

Надійний і недорогий парапет для паркану можна завжди купити в компанії «Інтехтранс -2».

Ми є виробником розглянутих виробів, тому можемо не тільки гарантувати їх якість, але і встановлювати конкурентні ціни. Завдяки цьому Ви зможете придбати парапет для паркану максимально вигідно. Крім того, ми здійснюємо доставку і монтаж парапетів.
Вас цікавить парапет для паркану за доступною ціною? Тоді звертайтеся до нас!