Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Встановлення бетонних півсфер

Бетонні півсфери на вулицях міста бачив, напевно, кожен. Ці цікаві по виду конструкції виконують далеко не декоративну роль. Головне їх призначення полягає в обмеженні певної території. Установка бетонних півсфер актуальна, якщо потрібно захистити частину вулиці або площі від проникнення автотранспорту.

Установка бетонних півсфер активно застосовується в районі навчальних закладів, торгово-розважальних центрів, магазинів, паркових зон і дитячих майданчиків. У цих і подібних випадках півсфери дозволяють чітко окреслити пішохідну зону, перегороджуючи машинам проїзд. Серед переваг бетонних півсфер можна відзначити міцність, довговічність і стійкість до агресивних дій. Встановивши одного разу таку огорожу, можна на багато років забути про його заміну, ремонті або обслуговуванні. Щоб встановлення бетонних півсфер була більш ефективною (півсфери були більш помітними), можна забарвити їх в яскраві кольори. Найчастіше для цієї мети використовують яскраво-червоне покриття.

Установка бетонних півсфер буде ще більш надійною, якщо замовити півсфери у фірми-виробника «ІНТЕХТРАНС».

Для виробництва бетонних виробів ми використовуємо тільки якісні матеріали, в точності дотримуємося необхідні пропорції, щоб запропонувати клієнтам тільки найкраще.

Установка бетонних півсфер - це крок до зниження травматизму пішоходів. Адже на жаль, не кожен водій є свідомим учасником вуличного руху. Деякі автолюбителі порушують правила дорожнього руху, ризикуючи при цьому своїм життям і життям інших людей. У таких випадках встановлення бетонних півсфер воістину є дуже дієвим заходом.

Встановлення бетонних півсфер