Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Парапет з бетону

Парапет з бетонуСпочатку будь-огорожу замислювалося виключно як засіб захисту, але сьогодні це може бути і чисто декоративним елементом, що вказує на приватну власність або обмеження до відвідування території. І тому на ринку є великий вибір різних огорож, в тому числі і виконаних з декоративного цегли або каменю, на яких повинен бути присутнім і парапет з бетону.

Купити з бетону парапет варто як мінімум з тієї причини, що він виконує не тільки декоративну, але ще і цілком практичну функцію. Адже саме він здатний ефективно захистити огорожу від згубного впливу вітру і вологи, які з часом створюють тріщини і руйнують всю конструкцію. І тому з бетону парапети купити варто буквально кожному, хто хоче максимально продовжити термін служби свого цегляної огорожі.

У нас парапет з бетону представлений в декількох варіантах, які мають індивідуальні конструктивні особливості та вартість, тому Ви зможете підібрати для себе практично будь-який виріб, яке буде повністю відповідати всім Вашим вимогам.

Незважаючи на те, що бетонні парапети є досить простим рішенням, вони дійсно грають величезну роль для огорожі і здатні захистити його від різких перепадів температур, снігу і практично будь-яких погодних проблем. Також вони здатні елегантно доповнити зовнішній вигляд всієї конструкції, а іноді і додатково убезпечити Вашу територію від проникнення сторонніх. Адже огорожу з таким парапетом буде куди більш недоступним для подолання.

Хоч ми і не єдині в Києві, хто може запропонувати Вам парапети бетонні для огорож, але ми намагаємося перевершити наших конкурентів більш доступними цінами і в той же час високою якістю, що є оптимальним рішенням.