Вызов консультанта

 

Ж/Б ступени накладные,проступи для лестничных маршей

Ж/Б ступени накладные,
проступи для лестничных маршей
Звоните

Сделать заказ
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Заказ*:
* помечены обязательные поля
Ваш заказ будет обработан в кротчайшие сроки

Півсфери бетонні

Півсфери бетонніПівсфери бетонні широко використовуються для обмеження проїзду автомобілів по непередбачених для цього місцевості. Це може бути не тільки тротуар, але також і територія поруч з торговими та офісними центрами, готелями, закладами освіти, тобто будівлями, біля яких зазвичай спостерігається велике скупчення людей.

На жаль, не всі водії дотримуються правил дорожнього руху. Допомогти мінімізувати правопорушення, а також створювані незручності для пішоходів, допоможуть півсфери бетонні. Вони є вдалим варіантом боротьби з несанкціонованою паркуванням і рухом автомобілів по неналежним для цього територій.

Півсфери бетонні не тільки створюють безпеку навколо себе, але і самі є достатньо безпечними. Чому так? Тому що бетонні півсфери не мають кутів, що значно знижує їх травматичність.

Півсфери бетонні за вигідною вартості Ви завжди можете купити в компанії «Інтехтранс-2».

Наша компанія протягом багатьох років займається виробництвом різних будівельних матеріалів, а також виготовляє малі архітектурні форми для облагороджування садово-паркових зон та міських тротуарів. Гідне місце серед нашої продукції займають популярні на сьогоднішній день півсфери з бетону. Вони мають мінімалістський дизайн, і завдяки йому досить гармонійно вписуються в сучасний міський пейзаж. Більш того, даний тип огорож може бути прикріплений до будь-якому покриттю без нанесення йому значних пошкоджень.

Півсфери бетонні - це відмінне рішення для оптимізації міського простору та боротьби з несанкціонованим розміщенням транспортних засобів.

Яндекс.Метрика МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru G Analytics
сайт создан компанией веб студия