Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Кришки на паркан

Кришки на парканКришки на паркан являють собою важливий елемент, основною функцією якого є захист забору від руйнування. Встановлюються такі кришки, як правило, на стовпчики огорожі. Завдяки їм паркану не страшні атмосферні опади у вигляді дощу або снігу, так як вода не буде затікати всередину конструкції паркану. Особливо важливо значення кришок на паркан взимку під час перепадів температури (вода то замерзає, то тане і знову замерзає, в результаті чого руйнується кладка). Конструкція ж кришок запобігає потраплянню води. Також кришки захищають від корозійних процесів, не дозволяючи утворюватися і розвиватися іржі. Завдяки цьому експлуатаційний термін забору значно збільшується, що порадує будь-якого господаря.

На сьогоднішній же день кришки на паркан - це не тільки захист, але і прикраса кожного паркану. Вони легко додадуть огорожі образ завершеності і благородства. Велике розмаїття форм і кольорів, які пропонують виробники, дозволяє підібрати найкращий варіант, максимально гармонує з дизайном паркану.

Найнадійніші кришки на паркан можна придбати за вигідними цінами в компанії «Інтехтранс-2».

Ми виробляємо надійні кришки на паркан, використовуючи тільки якісні матеріали та сучасне обладнання. Ми можемо запропонувати кожному замовнику оптимальний в його випадку варіант, який буде ідеально поєднуватися з конкретним парканом. А наші менеджери завжди проконсультують Вас з усіх питань. Якщо Ви хочете, щоб Ваш паркан довго прослужив і був при цьому предметом гордості, то Вам варто встановити кришки на паркан.