Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Шапки на паркани

Шапки на парканиНеймовірним попитом користуються сьогодні кам'яні паркани. І не дивно, їх зовнішній вигляд вселяє впевненість в їх граничній міцності і вони мають привабливий вигляд. Однак неймовірно важливо захистити паркан від негативних впливів надмірних опадів, і в цьому Вам допоможуть шапки на паркани.

Шапки на паркани представляють собою бетонні кришки, що поміщаються на верх паркану, які завдяки своїй обтічній структурі, відводять рідину в сторони і перешкоджають її потраплянню всередину. Гранично важливо встановити подібні кришки ще в момент будівництва паркану, щоб повністю запобігти потраплянню вологи всередину забірної структури.

Надмірна рідина для парканів небезпечна набагато більше, ніж здається. Якщо вона потрапляє всередину структури, вона може змінювати свій обсяг в процесі замерзання і відтавання, і тим самим завдавати серйозні руйнування для Вашого паркану зсередини. Рекомендовані шапки на паркани не дозволять цьому процесу статися.

Плануєте придбати шапки на паркани? Подбайте про тривалий термін служби Вашого паркану, з перевіреною продукцією нашого підприємства.

Рекомендовані шапки на паркани коштують відносно недорого, але їх ефективність складно переоцінити. Ми гарантуємо Вам стовідсотковий результат їх застосування, тому що наші шапки стійкі до води, морозу і по-справжньому міцні для забезпечення повної безпеки Вашого паркану.

Цікавлять шапки на паркани і запропоновані їх види? Оцінити рекомендовані кришки на паркани, можна в призначених розділах. Ми напоготові запропонувати Вам персональні варіанти кришок і вислухати Ваші пропозиції, пов'язані з особливостями шапок для Вашого паркану, відштовхуючись від його специфіки.