Вызов консультанта

 

Ж/Б ступени накладные,проступи для лестничных маршей

Ж/Б ступени накладные,
проступи для лестничных маршей
Звоните

Сделать заказ
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Заказ*:
* помечены обязательные поля
Ваш заказ будет обработан в кротчайшие сроки

Плоский парапет

Парапет є важливою складовою будь-якого сучасного паркану. Він надає конструкції привабливий і завершений вигляд, а також надійно захищає паркан від руйнування. Як відомо, під впливом зовнішніх факторів (дощ, сніг, пил) паркан може з часом руйнуватися: на ньому з'являються тріщини, відколи, в результаті чого через якийсь час може знадобитися ремонт. Плоский парапет допоможе уникнути це небажане явище.
Для виробництва плоского парапету сьогодні використовуються різні матеріали: бетон, цегла, метал і деякі інші. Одними з найбільш міцних і довговічних, як показала практика, є парапети з бетону. Такий парапет не тільки має довгий термін служби, але і досить естетичний, має невисоку вартість. Крім того, він підходить для використання практично з будь-яким типом паркану. Тому, якщо Ви хочете, щоб Ваше огорожу було надійно захищене, то радимо не затягувати з монтажем плоского парапету.
Ціна парапету буде залежати від його розмірів, матеріалу, з якого він виготовлений, від виробника і постачальника. Якщо Ви хочете придбати плоский парапет максимально вигідно, то кращим рішенням буде звернутися напряму до виробника.

Плоский парапет Плоский парапет

У компанії «Інтехтранс» Ви зможете придбати плоский парапет високої якості за доступною ціною.

Ми виготовимо парапет у відповідності з Вашими побажаннями, гарантуючи якість і надійність нашої продукції. Наші вироби стануть яскравими елементами в дизайні загальної конструкції, підкреслять Ваш смак і, звичайно, надійно захистять паркан від негативного впливу зовнішнього середовища.
Плоский парапет з бетону - це розумне рішення, яке надовго збереже паркан в первозданному вигляді.

Виготовляємо в будь-якому розмірі, індивідуально. Ціна від 70 грн.

Яндекс.Метрика МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru G Analytics
сайт создан компанией веб студия