Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Ковпаки на паркан

Ковпаки на парканПаркан - захисна споруда, за допомогою якої домовласники захищають своє особисте життя від сторонніх очей. Паркани бувають низькими і високими, кам'яними і дерев'яними, надійними і кволими. При виборі паркану для свого будинку багато хто спирається на свої смакові переваги і фінансові можливості. Втім, хороший паркан можна спорудити і без особливих фінансових затрат. Як вже було сказано, паркан - це захисна споруда. Проте, паркан і сам іноді потребує захисту. Мається на увазі захист огорожі від вітру, вологи, сонячного випромінювання. Під впливом цих факторів навіть дуже міцний паркан може втратити свою надійність через певний проміжок часу. Слабким місцем бетонного паркану можуть вважатися опорні стовпчики. Ковпаки на паркан - елементи, які зможуть захистити стовпи від атмосферних опадів і, як наслідок, руйнування.

Ковпаки на паркан - бетонні вироби пірамідальної або конусної форми. Скатна бокова поверхня ковпака допоможе верхівці стовпчика швидко звільнитися від води. Коли ковпаки на паркані відсутні, дощ або талий сніг збирається калюжкою на його поверхні. Волога здатна поступово просочуватися всередину бетонного стовпа, руйнуючи згодом його зсередини. Ковпаки на паркан допоможуть усунути таку проблему. Вони будуть захищати від промокання стовпчики так само, як дах захищає будівлю. На сьогоднішній день виробники бетонних конструкцій мають можливість виготовляти ковпаки на паркан самої різної форми і розміру. Таким чином, кожен домовласник напевно зможе підібрати такі ковпаки, які і за розміром, і за зовнішнім виглядом найкраще підійдуть саме для його огорожі. Ковпаки, як і сам бетонний паркан, можуть виготовлятися також в різному кольорі. Для цього використовуються спеціальні барвники для бетону, стійкі до вимивання і вигоряння.

Красиві і зносостійкі ковпаки на паркан виробляє підприємство «Інтехтранс -2». Приклади наших виробів можна подивитися в фотогалереї.