Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Ступені бетонні

Ступені служать опорою при переміщенні людини по вертикалі. Ряд ступенів, викладених один над одним, називається сходами. Сходи є у всіх багатоповерхових будинках, і навіть для одноповерхових будинків власники найчастіше передбачають невеликі сходи, що складаються з декількох ступенів. Виконаються ступені можуть з різних матеріалів. Від вибору матеріалу буде залежати і зовнішній вигляд, і довговічність сходи, і загальна її вартість. Одним з найбільш відповідних матеріалів для щаблів внутрішніх і зовнішніх сходів є бетон. Ступені бетонні мають довгий термін служби, високі експлуатаційні характеристики, а вартість таких ступенів - по кишені кожному.
Ступені бетонні можуть виготовлятися різної довжини і ширини, залежно від вимог. Також можна вирішити, яка поверхня буде у щаблів: гладка або антиковзаюча. Антиковзаюча поверхня досить актуальна для виготовлення ступенів бетонних зовнішніх сходів, однак, успішно застосовується і для сходів усередині приміщень.

Ступені бетонні Ступені бетонні

Недорого замовити надійні щаблі бетонні завжди можна в нашій компанії.

Перевагою ступенів бетонних є і можливість їх ремонту. Якщо раптом в цьому виникне необхідність, то досить буде замінити лише один ступінь, а не повністю сходову конструкцію, що відбувається, коли мова йде про монолітних сходах. Ступені, виготовлені з бетону, також можна фарбувати.
Ми виробляємо якісну продукцію, яка довго і надійно прослужить. Ціни ж на щаблі й інші вироби з бетону у нас досить помірні і доступні для кожного. Тому, якщо Вам потрібні ступені бетонні, то вірним рішенням буде звернутися до нас.

Виготовляємо в будь-якому розмірі, індивідуально. Ціна від 70 грн.