Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Стовпчики (огорожі)

Під час будь-якого будівництва, чи то промисловий об'єкт або присадибна територія, не обійтися без такої конструкції як стовпчики (огорожі).
Це незамінний матеріал для облаштування житлового будинку, дачі або об'єктів соціального, культурного призначення.

Міцність і довговічність стовпчиків (огороджень) безпосередньо залежить від якості конструкції і професіоналізму монтажників. Наша компанія - виробник зі стажем, який гарантує акуратну установку конструкцій виняткової якості. Крім того, ознайомившись з каталогом продукції на сайті, Вас приємно здивує вартість будматеріалів. Демократична ціна і якість, перевірена роками - запорука успіху ТОВ «Інтехтранс -2».

Стовпчики (огорожі)Якщо Вам потрібні бетонні стовпчики для огорожі - ласкаво просимо в нашу компанію! З 1993 року і до цього дня ми забезпечуємо необхідними матеріалами приватних забудовників і різні будівельні фірми.
У нас Ви можете замовити міцні, морозостійкі і залізобетонні стовпчики і огорожі в будь-яку точку Києва! Наші водії доставлять товар в будь-який обумовлений з Вами час, в цілості й схоронності. Якщо Ви ще не замовили, то телефонуйте прямо зараз!

Ми не тільки виробники, а й постачальники будматеріалів в величезному асортименті. А переглянути наші товари Ви можете на сайті там, де знаходиться наш каталог. У нас дійсно великий вибір товарів, Переконайтеся в цьому самі!

Хочете дізнатися ціну стовпчиків і різних огорож? Телефонуйте нам!
8 (044) 407-10-76, (096) 551-76-42, (095) 327-73-78 або приїжджайте на склад за адресою: Київ, вул. Леся Курбаса, 2б.