Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Бетонний парапет

Все більше число людей робить вибір на користь кам'яних огорож. Вони естетично виглядають, а їх масивна структура вселяє велику впевненість в забезпеченні ними належної безпеки. Однак, щоб Ваш кам'яний паркан міг служити Вам тривалий термін, неймовірно важливо захистити його від тріщин і пошкоджень, що викликаються надмірними опадами. Бетонний парапет - чудове рішення для захисту паркану від негативних впливів мінливої погоди.

Бетонний парапетБетонний парапет укладається поверх паркану і перешкоджає волозі пошкоджувати структуру Вашого паркану. Неймовірно важливо подбати про належний парапет ще на стадії створення забору, щоб не зменшити негативний вплив опадів, а повністю йому запобігти.

Найкраще парапет бетонний встановлювати перед початком облицювальних робіт. Якщо Вас цікавить, чому волога так руйнівно впливає на структуру, здавалося б, неймовірно міцного паркану, звернутися варто до законів фізики. Вся справа в тому, що рідина потрапляє всередину кладки, а внаслідок замерзання і відтавання, змінює свій обсяг, тим самим і надаючи руйнівний вплив.

Цікавить надійний бетонний парапет? Ми рекомендуємо перевірений продукт, вартість якого чесно розрахована.

Бетонний парапет виконує функцію відведення води по боках від забору, завдяки своїй обтічній формі. Рідина стікає по краях забору до його заснування і не потрапляє всередину, і тим самим не робить свого руйнівного впливу.

Якщо Ви зацікавлені встановити парапет бетонний, який воістину буде гранично водостійкий, морозостійкий, міцний і насправді довговічний, звернутися Вам варто в наше підприємство. Ми гарантуємо стовідсотковий результат у експлуатації рекомендованих парапетів та збереження структури Вашого паркану.