Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Проступи бетонні

Проступь - це горизонтальна площині ступені. Сьогодні стають все популярнішими накладні проступи, тобто ті, які монтуються на наявні сходинки. Одним з найбільш затребуваних матеріалів при цьому є бетон. Цей матеріал відповідає високим стандартам міцності і довговічності, має невисоку вартість і можливість зміни структури, кольору.
Проступи бетонні можуть використовуватися як для зовнішніх, так і для внутрішніх сходів у різних будівлях: житлових, промислових, громадських. Основним завданням проступей є декорування сходів, проте, бетонні проступи успішно справляються і з практичними завданнями. Так, наприклад, особлива структура допоможе зробити ступені менш слизькими, завдяки чому ризик травмування під час пересування по сходах буде зведений до мінімуму.
Проступи бетонні також можна фарбувати, завдяки чому Ви без праці досягнете гармонійного поєднання сходи із загальним інтер'єром. Крім того, це дозволяє проводити імітацію природних каменів (наприклад, граніту, мармуру).

Проступи бетонні Проступи бетонні

Замовити надійні проступи бетонні за доступною ціною можна в компанії «Інтехтранс-2».

Одним з найбільш вагомих переваг співпраці з нами є те, що ми - виробники розглянутої продукції, а значить, можемо запропонувати найбільш вигідні ціни без накруток і переплат. Звернувшись до нас, Ви зможете бути впевнені, що отримаєте проступи бетонні високої якості в найкоротші терміни. Ми дорожимо співпрацею з кожним нашим замовником, тому пропонуємо тільки найкраще.
Проступи бетонні - надійні вироби, які допоможуть надати привабливого вигляду будь сходах.

Виготовляємо в будь-якому розмірі, індивідуально. Ціна від 70 грн.