Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Бетонні кришки на паркан

Бетонні кришки на парканБудь-яка бетонна конструкція схильна до поступового руйнування, в тому числі і бетонний паркан. І справа навіть не в якості бетону, хоча це теж важливо. Часто паркан руйнується через вплив на нього вологи, низьких і високих температур, вітрових навантажень. Саме волога - найнебезпечніший ворог бетону. Тому бетонні огорожі бажано захистити від впливу атмосферних опадів. При чому зробити це краще відразу ж після установки конструкції. Для захисту використовувати можна бетонні кришки на паркан і парапети. Ці елементи кріпляться зверху на стовпчики та прольоти. Вони покликані захистити внутрішність бетону від проникнення вологи.

Бетонні кришки на паркан - це, перш за все, його захист. Але не варто недооцінювати і декоративну функцію кришок. Неправильно підібрані кришки і парапети будуть виглядати безглуздо і зіпсують зовнішній вигляд огорожі. На щастя, сьогодні є можливість купити бетонні кришки на паркан на будь-який смак. З розумом вибрані кришки зроблять паркан ще надійніше і красивіше.

Звичайно, бетонні кришки на паркан підійдуть не тільки для кам'яних огорож. Ковпаки такі також знадобляться власникам залізних та інших парканів. Якщо Ваш паркан кріпиться на бетонні стовпчики, кришки йому теж знадобляться. Стовпчики - це опора огорожі, від зносостійкості якої часто залежить довговічність і надійність всієї конструкції. Ковпаки на стовпчики допоможуть продовжити термін життя стовпчиків, а значить і самого паркану.

Компанія «Інтехтранс 2» виробляє високоякісні бетонні кришки на паркан.

Ми поставляємо на український будівельний ринок різноманітні вироби з армованого бетону. Бетонні кришки на паркан в нашому асортименті теж є, при чому різної форми, розміру і навіть кольору. Звертайтеся! Ми виготовимо на Ваше замовлення такі кришки на паркан, які зможуть одночасно і прикрасити його, і захистити від псування.