Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Ковпаки на стовпи

Ковпаки на стовпиСьогодні практично кожна приватна територія огороджується парканом. Це допомагає захистити її жителів від непривітних і, можливо, навіть злих очей сусідів, а також створити затишну і домашню атмосферу всередині території. При цьому найчастіше в якості забору служить саме бетонна огорожа. Вона виглядає красиво, вишукано і створює прекрасний імідж господаря приватної території. До того ж бетон - це міцний матеріал, який може витримувати сильні механічні пошкодження і відмінно служить впродовж тривалого часу. Однак бетонна огорожа не може вживатися без ковпаків на стовпи.

Що таке ковпаки на стовпи і навіщо вони потрібні? Правильну відповідь на це питання має знати кожен власник приватного будинку, чий спокій охороняє міцна бетонна огорожу. Перш за все, варто сказати, що ковпаки на стовпи - це не марна річ. Вони виконують дійсно важливі функції. По-перше, вони естетично красиво доповнюють бетонну огорожу. Без них такий паркан буде виглядати незавершеним і навіть порожнім. Саме вони створюють основний стиль паркану, підтримують його і роблять його більш красивим.

По-друге, ковпаки на стовпи захищають бетонну огорожу від негативних впливів кліматичних факторів, а якщо точніше - від дощу і снігу. Встановлюються ковпаки на стовпи на металеві стрижні бетонних та інших огорож. Таким чином, вони допомагають уникнути їх корозію і передчасне руйнування. Однак для цього вони повинні мати правильну форму, яка буде сприяти стіканню води і дасть можливість уникнути її накопиченню.

У нашій компанії можна придбати якісні ковпаки на стовпи, які мають прийнятну вартість!

Наша компанія самостійно займається виробництво ковпаків, тому їх вартість порівняно нижче ціни іншої подібної продукції!