Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Парапет на паркан

Бетон - матеріал досить міцний, але все-таки не вічний. Бетонні конструкції теж схильні до поступового руйнування. І запобігти їх псуванню ніяк не можна. Єдине, що може зробити людина, - уповільнити цей процес. Ось і прикрашають домовласники свої бетонні паркани парапетами і ковпаками. І роблять це не дарма. Парапет на паркан - це не тільки декоративний елемент. Це також захисний елемент, завдяки якому всередину бетону не зможе просочуватися волога. Багато, можливо, обуриться, що парапет захищає лише верхню частину паркану, але ніяк не може захистити бічні грані. Насправді, захищати боки паркану і не потрібно. Через них волога в бетон практично не надходить, так як не затримується надовго на поверхні.

Парапет на парканПарапет на паркан - це також своєрідна прикраса. Парапет зробить конструкцію огорожі візуально завершеною. Завдяки парапету верх огорожі буде виглядати дуже симпатично. Важливо тільки правильно підібрати парапет. Він повинен за кольором і формою гармоніювати з іншими елементами конструкції. Парапет на паркан може бути зроблений з різних матеріалів, але найбільш популярним можна вважати парапет з бетону. Бетонний парапет і довговічний, і гарний. На кам'яному паркані саме такий парапет буде виглядати найбільш доречно.

Де купити парапет на паркан? Це питання задають собі часто ті, хто не подбав про покупку парапету завчасно, ще на етапі будівництва огорожі. Вибирати такий виріб слід, виходячи з його якості і вартості. Найкраще замовляти парапет у виробника. Таким чином можна і якість легко перевірити, і гарненько заощадити.

Відмінної якості парапет на паркан виготовить на Ваше замовлення фірма «Інтехтранс -2».

У нашому асортименті Ви знайдете парапет на паркан різних кольорів і розмірів. Вибирайте, що Вам потрібно, і оформлюйте замовлення. Парапет буде готовий дуже скоро.