Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Бетонні стовпчики

Бетонні стовпчикиБетонні стовпчики представляють собою споруди, які використовуються при зведенні парканів, як паркувальні стовпчики і декоративні. Вони можуть бути різної довжини, а також мати різне розтин. Використовувати бетонні стовпчики можна для побудови парканів з різних матеріалів, для розмітки паркувальної зони. Широку популярність такі стовпчики придбали за рахунок безлічі переваг перед стовпчиками, виготовленими з інших матеріалів (залізні, дерев'яні стовпчики).

Бетонні стовпчики, незалежно від призначення, не схильні корозійних та іншим руйнівним процесам, не вимагають закладки фундаменту (як металеві). Завдяки таким властивостям стовпчики, виготовлені з бетону, надійні, довговічні і прості в монтажі.

Якщо Вам потрібні якісні бетонні стовпчики паркувальні за прийнятними цінами, то звертайтеся в компанію «Інтехтранс-2».

Ще однією перевагою бетонних стовпчиків, яке не можна не згадати, є їх низька вартість. Завдяки цьому, покупка стовпчиків для паркувальної зони не сильно вдарить по бюджету.

Придбати стовпчики саме з бетону, а не наприклад, металеві, варто й тому, що стосовно таких стовпчиків рідше здійснюють акти вандалізму. Вони не мають цінності для зловмисників, тому можна бути впевненими, що стовпчики довго простоять на тому місці, де Ви їх встановіть.

Звернутися за придбанням продукції Ви завжди можете до нас. Ми є виробником, тому також готові запропонувати проекти за індивідуальними замовленнями.

У нас Ви завжди знайдете надійні бетонні стовпчики, якість і вартість яких приємно радують.