Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Кришки на паркан

Кришки на парканСучасні паркани виготовляються з різних матеріалів, а також комплектуються різними функціональними і декоративними елементами. Практично на кожній хорошій огороджувальній конструкції ми бачимо спеціальні кришки на паркан, які захищають огорожу від несприятливого впливу атмосферних опадів, а також роблять зовнішній вигляд паркану більш солідним і привабливим. Дуже привабливо виглядають кришки на паркан з бетону. Бетон є дуже практичним в обробці матеріалом, тому можна виготовити кришки на паркан практично будь-якої форми.

Красиві і в той же час надійні кришки на паркан виглядають дуже солідно і прекрасно підкреслюють загальний стиль огороджувальної конструкції. Придбати кришки на паркан можна по цілком помірній вартості. Якщо Ви бажаєте придбати і встановити на свій паркан такі вироби недорого, то Вам варто звернутися в виробниче підприємство «Інтехтранс -2».

Наша фірма є одним з найкращих виробників сучасних високоякісних будівельних матеріалів на українському ринку. Найвища якість нашої продукції вже гідно оцінили наші численні замовники. Найоптимальніше поєднання ціна-якість Ви зможете знайти саме в нашій компанії.

Високоякісні кришки на паркан за демократичною ціною можна придбати у фірмі «Інтехтранс -2». Звертайтеся.

Зателефонуйте нам по телефону і наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання щодо виготовлення та продажу парапетів для паркану, а також багатьох інших бетонних виробів.