Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Паркувальні стовпчики

Паркувальні стовпчикиВ Україні велика кількість людей мають свої власні автомобілі. Однак при цьому багато водіїв не дуже добре знають правила дорожнього руху, а іноді вони просто навмисно їх порушують. Найбільш часто порушуються правила, пов'язані з парковкою автомобіля в недозволених місцях. Звичайно ж, завжди здається простіше припаркуватися де-небудь на тротуарі, ніж платить за місце на приватній парковці. Але залишаючи авто в недозволених для парковці місцях, водії дуже часто заважають нормальному пересування пішоходів.

Паркувальні стовпчики допоможуть ефективно огородити місця для паркування і перекрити доступ на територію, де залишати автомобілі заборонено.
Паркувальні стовпчики - це невеликі бетонні вироби. Їх форма може бути різною, але найбільш популярна - це полукуля і циліндрична. Використовуються паркувальні стовпчики не тільки для того, щоб перекрити незаконний в'їзд автомобілів на конкретну територію. Вони допомагають також позначити конкретне місце для стоянки машин, а також огородити гостьову парковку. Можна використовувати паркувальні стовпчики і біля приватного будинку. У такому випадку вони можуть служити замість гаража.

Вибираючи, які паркувальні стовпчики придбати, варто особливу увагу приділяти їх якості. Вони повинні бути виготовлені з високоякісного і міцного бетону. Такі вироби повинні бути максимально міцними, адже вони дуже часто піддаються механічним ударам. Їх зовнішній вигляд також має значення, особливо якщо вони застосовуються на приватній парковці. Красиві стовпчики дозволять покращити приватну стоянку і створити престижну її репутацію. Це дієвий спосіб залучення потенційних клієнтів.

Покупая парковочные столбики в нашей компании, Вы получаете продукцию высокого качества, которая изготавливается настоящими профессионалами!