Ми - виробники!
Наші ціни - нижчі!

Телефонуйте!


(096) 551-76-42

(095) 327-73-78


Кришки на стовпи

Кришки на стовпиКам'яний або бетонний паркан асоціюється найчастіше з надійністю і довговічністю. Проте, не кожен паркан зможе стояти на сторожі досить довго. Навіть дуже міцна і довговічна на вигляд кам'яна конструкція може зруйнуватися під впливом всіляких несприятливих факторів. Одним з таких факторів можуть вважатися атмосферні опади. Щоб вода не проникала всередину конструкції і не руйнувала її, слід оснастити паркан хорошими парапетами і кришками на стовпи. Ці елементи прикриють верхню частину огорожі від дощу і снігу. Завдяки похилій формі верху вода буде стікати, не затримуючись і не потрапляючи в глибинні кулі кам'яної кладки.

У наш час дуже популярними стали залізобетонні огорожі. Вони і міцні, і одночасно красиві. Звичайно, сам по собі бетон не можна вважати чимось привабливим. Тому багато домовласників, встановлюючи такий паркан, розмірковують над тим, як його прикрасити. Облагородити бетонну конструкцію можна різними способами. Відмінним рішенням буде установка кришок на стовпи. Вони і від вологи стовпчики захистять, і зроблять їх верхівки більш цікавими. Кришки на стовпи самі по собі теж виготовляються з бетону. Вони можуть бути різної форми, розміру і кольору. Різноманітність кришок дозволяє архітекторам і простим українцям зробити просту бетонну огорожу більш оригінальною. Вибираючи кришки на стовпи, не слід спиратися лише на їх зовнішній вигляд. Не варто забувати, що однією з функцій кришок є захисна функція. Дуже важливо, щоб кришка сама була міцною і зносостійкою. Тоді вона і стовпчики зможе захистити від передчасного псування.

Красиві і довговічні кришки на стовпи пропонує українським домовласникам компанія «Інтехтранс -2».

Підприємство саме виготовляє кришки на стовпи та інші бетонні конструкції для парканів. Тому ціни тут нижче, ніж у багатьох постачальників.