Вызов консультанта

 

Ж/Б ступени накладные,проступи для лестничных маршей

Ж/Б ступени накладные,
проступи для лестничных маршей
Звоните

Сделать заказ
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Заказ*:
* помечены обязательные поля
Ваш заказ будет обработан в кротчайшие сроки

Урни бетонні

Урни бетонніУрни бетонні, як і інші види урн, покликані зберігати чистоту навколишнього середовища. Їх прийнято встановлювати близько різних будівель, транспортних зупинок, тобто у всіх громадських місцях, де людині може знадобитися позбутися сміття. Таким чином, знижується рівень безконтрольного забруднення вулиць населеного пункту, що перешкоджає антисанітарії, а також погіршення естетичного вигляду.

Урни бетонні володіють високим експлуатаційним терміном, хорошими властивостями адгезії (тобто їх можна без зусиль пофарбувати), а також невисокою вартістю. Крім того, урни бетонні, на відміну від металевих, не схильні до корозії, що є дуже важливим фактором в умовах вуличного застосування урн.

Якщо Вам потрібні недорогі урни бетонні, то знайти їх можна в компанії «Інтехтранс-2».

Наша компанія не тільки реалізує, але й виробляє пропоновану продукцію, в числі яких і урни бетонні. Виготовляється нами продукція має високі показники міцності, морозостійкості, що забезпечує їй довгий термін служби.

Урни з бетону відрізняються ще однією перевагою. Вони захищені від актів вандалізму, чого наприклад, не можна сказати про металевих смітниках.

Широкий вибір форм і розмірів дозволяє без зусиль підібрати відповідний варіант, який буде відповідати всім Вашим вимогам.

Ми пропонуємо лояльні ціни, а також вигідне співробітництво. Виготовляється продукцію ми можемо Вам доставити. Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете проконсультуватися, то телефонуйте нам - ми з задоволенням відповімо на всі питання.

Якісні урни бетонні купити завжди можна у нас!

Яндекс.Метрика МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru G Analytics
сайт создан компанией веб студия